Jdi na obsah Jdi na menu
 


                                   Kuchyňské linky

Obrazek

 

Kuchyně a kuchyňské linky vnímáme jako centrum života a komunikace v rodině. Prosazujeme a uplatňujeme nové materiály, technologie a trendy, které ovlivňují vývoj v našem oboru.

 

 

Obrazek

 

 

Srdcem bydlení je kuchyně a v ní kuchyňská linka.

Důležité je aby byla praktická.Nezáleží jen na tom z čeho je kuchyňská linka vyrobená a jak technicky je dokonalá, ale také na tom, jak dobře se používá a jak slouží. Ať už je kuchyňská linka z lamina, dýhovaných materiálů či masivního dřeva, při projektování kuchyňské linky by měl být kladen důraz především na funkčnost a design. Samotná kuchyňská linka musí poskytovat pohodlí při práci a snadnou dostupnost kuchyňských pomocníků a musí zaručovat snadnou údržbu.

 

 

Obrazek

Současné pojetí kuchyně se vrací ve své užitné funkci do minulosti - kuchyň je místem, které vzájemně spojuje rodinu. I když dnes už to není pravidelný čas, ve kterém všichni zasedají ke společnému jídlu, ale spíš prostor, který se stále častěji napojuje na další obytné prostory domácnosti.
Úroveň kuchyně a jejího vybavení je velmi důležitá. Je to srdce domu, kde se nejen připravuje jídlo, ale kde rodina tráví stále více času.
Aktuální vývoj ve světě kuchyní směřuje k několika trendům: je to především propojení špičkové kvality, funkčnosti a estetičnosti a sladění s individuálním rytmem každé domácnosti.
To klade vysoké nároky na designera. Vystupuje v roli poradce, který by měl na základě životního stylu zákazníka sestavit kuchyni na míru jeho potřebám.

 

Obrazek

 

FOTOGALERIE

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář