Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mazzoneto - dvouvrstvé dřevěné plovoucí podlahy

Obrazek

V každém odvětví existují luxusní značky, které jsou vyhledávány náročnými zákazníky, požadujícími nekompromisní kvalitu a prestiž. V oboru dvouvrstvých dřevěných parket se k takovým už po léta řadí tradiční italský výrobce Alberto Mazzonetto.
Tato rodinná firma z italské S. Giorgie u Padovy spojuje řemeslnou tradici a příkladný cit pro živý
materiál, kterým dřevo je, s nejmodernějšími výrobními technologiemi a výrobními postupy. To vše Mazzonetto vkládá do výrobků produkovaných v několika řadách, od klasických surových parket až po prefabrikované dvouvrstvé lakované nebo olejované lamely, od jednoduchých klasických provedení až k podlahám vyráběným podle nákresů architektů, a všechny tyto parkety jsou vyrobeny výlučně z těch nejlepších evropských, afrických, asijských a jihoamerických dřevin.
Včera stejně jako dnes si dřevěnou podlahu vybere ten, kdo hledá přirozenost, dlouholetou trvanlivost a eleganci …

   

Obrazek

Na jakostní břízové překližce je nalisováno 4 mm nebo 5 mm pečlivě vytříděné ušlechtilé vrstvy 12 noblesních dřevin jako je Cabreuva pardo, Cabreuva vermelho, Afrormosia, Bubinga, Wenge a další. Parketa je dokončena 8 vrstvami keramického UV laku nebo UV oleje, na přání se dodává přebroušená bez povrchové úpravy.
Celková tloušťka parket vyráběných v pěti výrobních řadách je 10, 11, 14 nebo 15 mm, šířka 70, 90, 140 mm, délka 500 - 2000 mm.
Povrch může být hluboce kartáčován, nebo patinován, např. zvláštní patinou bílých pórů - dub Candeggina.
Podlahy Mazzonetto jsou určeny pro pokládku celoplošným lepením, na přání mohou být v řadě Maxi vyrobeny pro plovoucí pokládku. Všechny dřeviny jsou doporučeny pro podlahové topení, výrobce garantuje dlouholetou stabilitu jejich konstrukce.
Exklusivní forma prodeje a prezentace ve vybraných realizačních centrech zaručuje odborný individuální přístup, podpořený dodávkami výrobce nejpozději do tří týdnů.
   

Obrazek

Dvouvrstvé parkety
Jsou optimální volbou pro získání teplé a elegantní dřevěné podlahy v relativně krátkém čase. Již obroušená, kalibrovaná a nalakovaná (event. UV olejovaná) parketa je připravená k jednoduché pokládce celoplošným lepením
- rychle a bezpečně, bez prachu a nepříjemných výparů. Může být použita pro jednoduchou a rychlou renovaci již existující podlahy, a je jedno, zda jde podklad z keramiky, mramoru, dřeva nebo jiného materiálu. Samozřejmě jde o ideální materiál pro náročné novostavby, položená místnost je ihned po pokládce obyvatelná.
 

Obrazek