Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Par-ky - dýhovaná podlaha vhodná na podlahové vytápění

.

Jelikož má každá dřevina svůj osobitý charakter a díky němu svou zcela zvláštní atmosféru, sestavila PAR-KY široký sortiment dýhovaných parket. PAR-KY vám rozšiřuje znalosti o těch nejušlechtilejších dřevinách z celého světa. Na zpracování dýhovaných podlah jsou pečlivě vybírány nejlepší výřezy dřeva. K výrobě dýhovaných parket je zapotřebí mnohem méně dřeva než na klasické parkety. Technický postup zajišťuje, aby bylo dřevo tence nařezáno. Poté PAR-KY provede ruční selekci podle barvy a kresby, a vybranou dřevěnou dýhu nalisuje na velmi kvalitní nosič. Výsledek je dřevěná podlaha s šarmem, očividně příznivější pro každodenní užívání, s delší životností a modernější než klasické parkety.

Obrazek

Dýhovaná podlaha od PAR-KY dokazuje, že je moderní, velmi vhodná pro použití a přitom také krásná. Díky perfektnímu zámku Uniclic, k tomu odpovídajícím soklovým lištám a ostatnímu příslušenství dodá také Váš specialista na parkety perfektní práci. Každý dílec PAR-KY je zvlášť ošetřen speciální technologií proti vlhkosti (TAS). Díky tomu muže být dýhovaná podlaha položena všude (s výjimkou koupelny). Oboustranná impregnace (DSI), nalisování dýhy na ultratvrdou HDF-desku a šest vrstev laku zajišťují extrémně dlouhou životnost. Podlaha PAR-KY je také obzvlášť pevná v zámku a odolná proti poškrábání. PAR-KY nabízejí trvalou kvalitu se zárukou 15 let.
PAR-KY je zařazena dle evropské normy EN685 do zátěžové třídy 31, to znamená, že podlaha PAR-KY je vhodná do bytových i lehce namáhaných komerčních prostor. PAR-KY je ekologická. Díky minimální spotřebě dřeva (až 600 m2 dýhy z jednoho m3 dřeva) mohou být použity i vzácné dřeviny. Kolekce designers´ obsahuje pouze dýhované parkety s FSC-certifikátem. U výrobku s FSC-certifikátem má spotřebitel jistotu, že výrobek pochází ze zdravých obhospodařovaných lesů. Výrobky FSC jsou označeny logem FSC.

Obrazek

 

 

Obrazek

 

   
PROČ ZVOLIT PODLAHOVINU S POVRCHEM Z DŘEVĚNÉ DÝHY PAR-KY ?
Dřevo, jakožto základní stavební přírodní materiál provází člověka po celou dobu jeho existence a je v mnoha případech nezastupitelné.Vyzařuje teplo, pohodlí, vůni, harmonii a bezpečí, dokáže přispět k vysoké životní úrovni uživatele 

Obrazek


PAR-KY je moderní podlaha do bytových interiérů a komerčních prostor s dřevěnou dýhou na povrchu
PAR-KY je jediná dřevěná podlaha s certifikací AC3/31
PAR-KY poskytuje efekt a pohodlí dřevěných podlah, současně nezatíží uživatele vysokými pořizovacími náklady, jako podlaha z masivního dřeva.
PAR-KY vždy působí reprezentativně, noblesně a ušlechtile.
PAR-KY svým špičkovým zpracováním, nadčasovou konstrukcí představuje výhodné řešení při renovacích podlah (tl. lamel 8mm), zaručuje dlouhodobou uživatelskou hodnotu.
PAR-KY umožňují užití dřevin jak standardních, tak exotických, které nelze použít k výrobě podlah z masivu (např.Eben macassar).
PAR-KY celoplošné dekory jako ořech, teak, zebrano nebo eben, jsou cenově až několika násobně levnější ve srovnání se stejnými dřevinami v provedení 3- vrstvých podlah.
PAR-KY jsou hygienické a nevyžadují vysoké investice a námahu při údržbě.
PAR-KY díky své konstrukci umožňuje bezproblémovou pokládku na systémy podlahových topení.
PAR-KY je jediná dřevěná podlaha pro použití v kancelářských prostorách.
PAR-KY v suchém, rozebíratelném spoji užívají jeden z nejlépe vyvinutých systémů – UNICLIC, opatřený navíc impregnací celého profilu spoje tzv. TOTAL AQUA SEALING. Tím je vytvořena jedinečná kombinace odolná vůči tvorbě spár a především vůči působení vody v místě spoje jednotlivých lamel.
PAR-KY má oboustranně impregnovanou dekorační dýhu tzv. DSI, čímž je zajištěna vysoká odolnost vůči bodovému zatížení.
PAR-KY je opatřen novým typem speciálních laků- PU-PACR, se základní vrstvou PES.Zaručují bezkonkurenční odolnost proti opotřebení.Tzv. DIA PRO.
PAR-KY HDF deska vyniká mimořádnou hustotou a tvrdostí – jmenovitá hmotnost je 1100kg/m3.S PAR-KY není možné udělat chybu!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rare Antediluvian Indian Fixtures Resets Blood Constraints

(AWoomouple, 24. 7. 2018 13:52)

Poids est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-cialis-france-pharmacie/

plovoucí podlaha

(Pummer Pavel, 6. 12. 2011 14:18)

prosím o sdělení cen, dýhované plovpucí dubové,
včetně montáže , místo Liberec, 120m2

Re: plovoucí podlaha

(Interiers, 6. 12. 2011 20:45)

Dobrý den pane Pummer prosim kontaktujte mě na email interiers@seznam.cz ohledně Vaší poptavky. dekuji Interiers

Re: plovoucí podlaha

(interiers, 8. 12. 2011 19:29)

dobrý den prosim kontaktujte me na interiers@seznam.cz dekuji