Jdi na obsah Jdi na menu
 


Quick Step

Po dlouhá léta je QUICK-STEP ztělesněním perfektně položené podlahy. Tajemství, za nímž se skrývá tento úspěch je UNICLIC, bezkonkurenční inovace, jež Vám umožní položit Vaši podlahu v mžiku, bez použití lepidla. V každé situaci.


 

Síla zámku UNICLIC : jeden systém, dvě metody

 


 

Metoda 1 : pod úhlem

 

UNICLIC Vám umožní položit si Vaši vysněnou podlahu v mžiku pomoci jednoduchého zacvaknutí. Nejdříve zacvakněte krátké strany, poté použijte stejný pohyb pod úhlem k zacvaknutí podélných stran. Metoda pod úhlem dělá kladivo a dorážecí blok nepotřebnými. Vy si položíte Vaši podlahu jednoduchým zacvaknutím. je to mnohem rychlejší než jiné systemy, kde potřebujete extra nářadí, abyste podélné strany dorazili na místo.

 


 

Metoda 2 : horizontální sražení

Na rozdíl od jiných systémů mohou být panely se spojem UNICLIC k sobě sráženy horizontálně. To je skvělá pomoc, pokud se chystáte položit poslední řadu a je obtížné se dostat na místo, jako např pode dveřmi nebo radiátory. Použijte kladivo a dorážecí blok ke sražení panelů do sebe. Je to rychlé, snadné a efektivní.

 

QUICK-STEP Arte (v prodeji od května 2007)

Třída: 32
Balení: 1,5575m2
Rozměry: 62,4 x 62,4 x 9,5 mm ks
Záruka: 25 let

Velké dlaždice s jemnou V drážkou. Při neustálém hledání nových trendů firma Quick-step vyvinula velké dřevěné podlahové dlaždice. Technický pokrok umožnil, aby Quick-step přišel na trh s novou generací laminátových podlah. Díky této inovaci jsou dnes parketové podlahy ve stylu 18. století dostupné pro každého a pro každý interiér.

Obrazek

Obrazek


 

AUTHENTIC

Obrazek

 

 

Authentic je povrchová úprava, která zdůrazňuje a kopíruje motiv dřeva, tak že je k nerozeznání od kvalitní dřevěné podlahy.

 


 

NATURAL AUTHENTIC

Obrazek

Natural Authentic je jedinečná technika, která ještě věrněji zrcadlí vzor a reliéf motivu dřeva. Vaše laminátová podlaha se může nyní honosit originálním vzhledem a vyvolávat jedinečný dojem masivní dřevěné podlahy.


 

LIVING SURFACE

Obrazek

 

Tato povrchová úprava představuje hmatatelnou, hloubkovou strukturu dřeva v rustikálních prkenných designech podlah a přírozený vzhled. U kolekce QUADRA Ceramic vytváří dojem skutečných keramických dlaždic.

 


 

COUNTRY SURFACE

Obrazek

Povrchová struktura Country Surface je dokonalým zrcadlem ručně hoblovaných podlah ve venkovskému stylu. Můžete vidět i cítit mistrovu ruku na každém prkně.


 

PERSPECTIVE

Obrazek

 

Laminátová prkna Quick-Step Perspective mají po dlouhých stranách zkosenou hranu tak, že po spojení dvou lamel dohromady se vytvoří útlá v-drážka. V-drážka je dekorována designem, který koresponduje s povrchovou úpravou podlahy. Perspective vytváří pocit zvětšeného interiéru v perfektní harmonii s přírodou.

 

 

 

PERSPECTIVE4

Obrazek

 

Perspective 4 má V-drážku nejen v podelných spojích, ale navíc i na kratších spojích podlahy. V-drážky jsou pokryty stejným vzorem jako povrch podlahy, za účelem docílení celkově překrásného a originálního efektu po celé ploše.

 


 

MICRO-PERSPECTIVE

Obrazek

Micro-Perspective byl zdokonalen speciálně pro malá prkna Quick-Step ELEGANCE a pro dlaždice z přírodního kamene QUADRA. Velmi jemné v-drážky na prknech nebo dlaždicích jsou ve stejném designu nebo barevném odstínu jako povrch. Dávají vaší podlaze jedinečný nádech přírody.

 

 

NATURAL VARIATION

Obrazek

U všech dekorů podlah ELEGANCE a NOBLESSE je 18 nebo 54 odlišných vzorů dřeva*, vytvořených v souladu s přírodními odstíny. Tato technika je téměř k nerozeznání od skutečnosti.
* 18 variaci ve 3 různých délkách pro Quick-Step Elegance a 54 pro Noblesse


 

SML 3-Optic

Obrazek

Tato unikátní kombinace tří různých délek prken (malé, střední, dlouhé) zajišťuje realistický a rozmanitý efekt. To znamená, že vždy položíte luxusní, trvanlivou laminátovou podlahu s elegantním vzhledem kvalitní prknenné podlahy.


 

CONTOUR ARTISANAL

Obrazek

Každé prkno podlah COUNTRY má zahloubené okraje, které můžete spatřit u hoblovaných podlah. Tento exkluzivní a pokrokový vývoj byl inspirován tradičně vyráběnými podlahy.


 

PATINA SURFACE

Obrazek

Při teto technice se na dřevo nanáší vrstva barvy, která se poté setře. Barva zůstává v pórech a nepravidelné struktuře laminátu, kde vytváří efekt vybělení.


 

SOFT COUNTRY SURFACE

Obrazek

Povrch Soft Country Surface je tvořen jemnými a nepravidelnými zářezy na povrchu, které podlaze davají typický starodávný vzhled.